Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Коњаку сунѓерче за лице,

Коњаку сунѓерче за лице,

Нежно чистење и нега: дури и без специјални производи

Код: 980201 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(1)

Природниот сунѓер Коњаку е 100% природен производ кој многу нежно ја чисти кожата и ја хидрира.

Меката порозна структура на сунѓерот е идеална дури и за најделикатната кожа. Коњаку сунгерот:
- нежно ги чисти порите без да ја оштети кожата
- има нежни пилинг ефекти
- има нежен ефект на масажа и ја подобрува микроциркулацијата во кожата
- ја навлажнува кожата и и го враќа свежиот, здрав и одморен изглед на кожата

Сунѓерот коњаку функционира совршено самостојно - дури и без специјални производи за чистење. Кога се комбинира со козметички производи, го подобрува нивниот ефект.

АПЛИКАЦИЈА:

Потопете го сунѓерчето во топла вода, нанесете средство за чистење, направете пена и исчистете ја кожата. Темелно измијте се по употреба и закачете за чипка. Се препорачува сунѓерот да се користи 1-3 пати неделно, во зависност од потребите на кожата. Сунѓерот можете да го користите самостојно, но и во комбинација со кој било производ за чистење.

Купила по рекомендации подруги. Необычный спонж. Приятно, комфортно умываться. Удаляет макияж и без умывалки.


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Коњак Аморфофалус
Коњак Аморфофалус

Прашокот од коренот Amorphophallus konjac ја отстранува нечистотијата и мртвите клетки од кожата, и ја навлажнува.

Мислења на клиентите (1)

Лунгу Виктория Константиновна и Александр Семенови

Купила по рекомендации подруги. Необычный спонж. Приятно, комфортно умываться. Удаляет макияж и без умывалки.

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.07€9.07 6.80€6.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Моливче за очи и веѓи (tone 1)
7.50€7.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.