Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Козметички сунѓер за чистење

Козметички сунѓер за чистење

Нежно и ефикасно чистење

Код: 90136 , Количина: 12 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Сунѓерот во својот состав содржи целулоза и е дизајниран за брзо и нежно чистење на лицето.Совршено ја освежува и масира вашата кожа, ги чисти порите и има ефект на пилинг. Користете го секојдневно со вашиот омилен производ за чистење од палетата на TianDe.

АПЛИКАЦИЈА:

Пред употреба, натопете го сунѓерот со вода и по употреба темелно измијте го и исушете го.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Целулоза
Целулоза

Ја чисти и ексфолира кожата, лесно и брзо апсорбира вода, ефикасно ги пени нанесените производи.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ 3D Лифтинг масажер за тело и лице
30.00€30.00 24.00€24.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце со златен жен шен
3.38€3.38 2.70€2.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детски шампон за коса и тело Baby Bambo
8.88€8.88 7.10€7.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ навлажнувачки крем за раце од овчо млеко
3.38€3.38 2.70€2.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.