Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Супер-концентрирани плочки за перење облека

Супер-концентрирани плочки за перење облека

Ефикасно перење за нас и нашата планета.

Код: 1480204 , 42 парчиња.
Повратни информации од клиент:
(0)

Нежно и ефикасно перење сега и во компактен формат. Тенки, лесно концентрирани плочки детергент за перење алишта базирани на нејонски сурфактанти од растително потекло - производ со зголемена еколошка пријатност, не содржи фосфати, хлор, талк или парабени.

- Ќе обезбедат длабоко, но нежно чистење на сите видови ткаенини.
- За разлика од детергентите во прав, тие не оставаат никакви остатоци од прашок и не предизвикуваат иритација на респираторниот тракт кај алергични лица.
- Погодни се и за обоени и за бели алишта.
- Одлични се за нежни ткаенини, не го мијат пигментот за боја и ги одржуваат ткаенините свежи.
- Се разликуваат по тоа што не се пенат толку многу и брзо се раствораат дури и во ладна вода.
- Одлични се за патување бидејќи не тежат многу, па лесно можете да ги земете со себе.
- Добро се исплакнуваат од ткаенината, им даваат на ткаенините нежен, свеж мирис и го намалуваат статичкиот електрицитет.

Се грижиме за иднината на нашата планета. Дел од средствата добиени од продажбата на овој производ ќе бидат наменети за засадување иглолисни дрвја.

АПЛИКАЦИЈА:

За рачно миење: ставете во вода да се раствори. За машинско перење: ставете ги алиштата во барабанот на машината за перење, а потоа ставете детергент според количината на облеката и нивото на нечистотија. Премногу извалканите алишта или флека на истите може да бидат претходно третирани па потоа да се стават за перење.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Нејонски сурфактанти
Нејонски сурфактанти

Биоразградливи сурфактанти кои имаат одлични својства за перење и способност да задржуваат нечистотии дури и без употреба на дополнителни супстанции. Одлични се за отстранување на нечистотијата од различни површини.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.