Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Ноќна маска за лице со екстракт од горзје

.

Код: 50104 , Weight: 18 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Маската совршено ја освежува и подмладува вашата кожа, ја тонизира и подигнува, ги намалува порите и го нормализира производството на себум. Ги регенерира клетките на кожата и помага да се елиминираат токсините. Остава пријатно чувство на свежина и удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерен слој од маската на исчистената кожа, избегнувајќи го пределот околу очите. По 10 минути, отстранете ги остатоците со марамче или нежно втријте го во кожата. Се препорачува маската да се користи секојдневно 10 дена, а потоа 2-3 пати неделно.

Маска отличная. Наношу вечером-ленюсь, не смываю, эффект супер)


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

Грозје
Грозје

Екстрактот од семе од витис винифера ја зајакнува способноста на кожата да се спротивстави на негативните ефекти на животната средина, ги штити клетките од влијанието на слободните радикали, ги забрзува процесите на нивна регенерација, ја тонира кожата, има антибактериски својства.

Мислења на клиентите (1)

Лариса Рузина

Маска отличная. Наношу вечером-ленюсь, не смываю, эффект супер)

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ PROFI Крпа за чистење “ 2 во 1 “
10.31€10.31 8.25€8.25
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.