Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Деликатен навлажнувачки тоник за лице

Последен чекор во процесот на чистење

Код: 12712 , Weight: 150 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Има смирувачко и освежувачко дејство, ја тонизира кожата на лицето, вратот и деколтето, ја намалува иритацијата, ја навлажнува кожата, ја враќа Ph вредноста на кожата, ги зголемува заштитните функции на кожата и ја подготвува за последователна грижа. Колагенот содржи 70 % од сите протеини во младалешка кожа. Производите од Collagen Active серијата содржат хидролизиран колаген кој ги обновоува протеинските влакна со што ја продолжува младоста на вашата кожа.

Колагенот содржи 70 % од сите протеини во младалешка кожа. Производите од Collagen Active серијата содржат хидролизиран колаген кој ги обновоува протеинските влакна со што ја продолжува младоста на вашата кожа.

Производите од серијата Collagen Active се препорачуваат за употреба почнувајќи од 35 години.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го на кожата на лицето и вратот, користејќи памучна подлога. Користете по чистење.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Хамемелис
Хамемелис

Екстрактот од хамемелис го подобрува изгледот на кожата, ја омекнува и ја одржува еластичноста на кожата

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ PROFI Крпа за чистење “ 2 во 1 “
10.31€10.31 8.25€8.25
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.