Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Анти-акни крем за лице

Анти-акни крем за лице

Фито корекција на проблематична кожа

Код: 11323 , Volume: 20 ml
Повратни информации од клиент:
(1)

Фито корекција на проблематичaта кожа. Кремот ја храни, ја навлажнува кожата и ја регулира активноста на лојните жлезди. Спречува појава на лузни од акни. Се препорачува за масна кожа.

За најдобри резултати, се препорачува да се користи во комбинација со други производи од серијата Master Master Herb.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го на кожата со нежни движења на тапкање до целосна апсорпција. За најдобри резултати, се препорачува да се користи во комбинација со други производи од серијата Master Herb.

Я сама тоже пользуюсь по необходимости - выскакивают, иногда..... А этот крем быстро убирает красноту и подсушивает, уже наутро ничего не видно! Класс!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Пантенол
Пантенол

Ги забрзува процесите на регенерација на кожата, ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата, обезбедува добра боја.

Билка Мудрец
Билка Мудрец

Екстрактот од лист од жалфија содржи многу витамини, ја забрзува регенерацијата на клетките, има тоник ефект и ја одржува вашата кожа во добра состојба.

ВИДЕО

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Я сама тоже пользуюсь по необходимости - выскакивают, иногда..... А этот крем быстро убирает красноту и подсушивает, уже наутро ничего не видно! Класс!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.