Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Коктел маска со меурчиња за пилинг за усни ,

Коктел маска со меурчиња за пилинг за усни ,

За нежни бакнежи

Код: 86503 , тежина 12 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Дали вашите усни секогаш се подготвени за бакнување? Кожата на усните бара многу нежна нега. Нема лојни жлезди, па многу брзо станува суров и сув. Со маската за пилинг од пена коктел од корејската линија на производи Сhoahae*, секогаш можете да бидете сигурни во мекоста на вашите усни.

Одвојте неколку минути за пријатен и извонреден третман и ќе се изненадите колку меки ќе ви станат усните. Мешавината од магични меурчиња и активни состојки нежно ќе се грижи за вашите усни:
- нежно ги чисти додека ги отстранува корнеалните снегулки
- промовира хидратација и регенерација

* Сhoahae - во превод од корејски, „Сhoahae“ значи „ми се допаѓаш“. Зошто ова име? Ќе разберете кога ќе го видите вашиот одраз во огледалото откако ќе ги искористите производите од оваа линија.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на суви усни, почекајте производот да направи пена, по 3-5 минути масирајте ги усните со врвот на прстот и исплакнете ја маската со вода. Се препорачува да се нанесе хидратантна крема на усните по употреба. Само за надворешна употреба.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Плодови од карика папаја
Плодови од карика папаја

Екстрактот од Карика папаја ја омекнува кожата, го забрзува процесот на нејзина регенерација и го подобрува метаболизмот во клетките.

Јапонски орли
Јапонски орли

Екстрактот од орлов цвет го подобрува целокупниот изглед на кожата, ги измазнува фините линии.

Бела врба
Бела врба

Екстрактот од кората на ова растение ја тонизира кожата, ја подобрува микроциркулацијата и го нормализира метаболизмот во ткивото.

Праска
Праска

Екстрактот од праска го олеснува отфрлањето на рожестиот слој и брзата регенерација на клетките, го подобрува дишењето на ткивата, го враќа балансот на влага во кожата, го намалува количеството и длабочината на фините линии, ја прави кожата деликатна и мазна.

Комплекс «Акваксил»
Комплекс «Акваксил»

Эффективный увлажнитель из натуральных растительных и минеральных компонентов (глюкозы и ксилита, извлеченного из древесины) смягчает, восстанавливает кожу, предотвращая ее обезвоживание.

Перила
Перила

Екстрактот од Перила (кинески босилек) е антиоксиданс и има антиинфламаторно и антиалергиско дејство.

Кинески Божур
Кинески Божур

Екстрактот од корен божур е одличен антиоксиданс кој ја навлажнува и тонира кожата и помага во обновување и подмладување на кожата.

Јапонска пиперка
Јапонска пиперка

Екстрактот од јапонска пиперка е одличен антисептик кој ја ублажува иритацијата.

Јапонска златна нишка
Јапонска златна нишка

Јапонскиот екстракт од златна нишка го стимулира клеточниот имунитет и ја хидрира кожата во длабоките слоеви на епидермисот.

Бентонит
Бентонит

Тоа е природен минерал од глина кој ги поврзува нечистотиите заедно и на тој начин делува како одличен абсорбентен материјал.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за врат,
22.88€22.88 18.30€18.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.40€15.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито спреј за свеж здив со прополис
13.73€13.73 10.30€10.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем гел Fresh Click
15.50€15.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ регенерирачка маска за лице од морски еликсир
3.50€3.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Моливче за очи и веѓи (tone 1)
7.50€7.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.