Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Кристално колагенска маска

Експресна трансформација на кожата

Код: 12710 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(1)

Ја освежува зацврстува и хидратира кожата на очните капаци. Има подмладувачки и лифтинг ефект редуцирајќи ги скриените брчки.
Маската помага да се намалат брчките и брзо да ја направите кожата повторно свежа, против траги од умор, ја ревитализира кожата на олчниот капак и помага да се изедначат изразените линиии.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ги маските на исчистена кожа под пределот на очите. Остранете по 15 - 20 мин.

Хорошо разглаживают морщинки о освежают кожу под глазами. Всегда беру с собой в отпуск!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

Collagen
Collagen

Колагенот ја подобрува еластичноста на кожата, го олеснува измазнувањето на брчките, ја прави мека и мазна, одржува оптимално ниво на влага.

Витамин Б5
Витамин Б5

Витаминот В5 е познат како „витамин против стрес“, кој исто така се карактеризира со антиинфламаторно дејство. Делува како извор на синтеза во ткивата и ја прави кожата здрава и мазна.

Мислења на клиентите (1)

Кристина Иванова

Хорошо разглаживают морщинки о освежают кожу под глазами. Всегда беру с собой в отпуск!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.