Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Регенеративен балсам за после бричење

Регенеративен балсам за после бричење

Секојдневно бричење без стрес на кожата

Код: 10131 , Волумен: 170 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Регенерирачкиот балсам за после бричење е развиен имајќи ги предвид спецификите на машката кожа. Не содржи алкохол и претставува модерен антистрес производ за машка кожа.
Балсамот веднаш ја смирува иритираната кожа, го елиминира црвенилото и го ублажува чувството на сувост. Во исто време, го регулира нивото на pH на кожата и ги зајакнува нејзините заштитни својства.
Регенерирачкиот балсам има пријатна текстура која брзо се апсорбира, без чувство на масен сјај на кожата и остава пријатно чувство на удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

По бричење рамномерно нанесете мала количина од балсамот на лицето и нежно масирајте додека балсамот не се апсорбира. Се препорачува за сите типови кожа.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Натриум лактат
Натриум лактат

Го надополнува недостатокот на влага во кожата, го олеснува отфрлањето на рожестиот слој, оставајќи ја кожата мазна и нежна

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.