Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање Old Sea Mystery

Дозволете си да бидете прегрнати од освежителен морски бран

Код: 35715 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Дали сакате да се чувствувате како да ве прегрнува свежината на морските бранови?
Гелот за туширање „Old sea Mystery“ со морски состојки не само што дава чувство на свежина и чистота, туку и ја негува кожата.

Нежно ја чисти кожата, ја враќа нејзината природна мекост и остава пријатен мирис. Кожата станува свиленкаста, мека и дава чувство на енергија и свежина што трае цел ден. Погоден е за сите типови кожа.

Совршеното утро започнува со “My Family Carе” од TianDe.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бишофит
Бишофит

Тоа е минерално соединение - пареа од древниот океан што има позитивен ефект врз кожата. Бишофит враќа здрав, добро одржуван изглед, обезбедува елементи во трагови и обезбедува мекост.

Црвени алги
Црвени алги

Многу е корисно за кожата: ја навлажнува, обезбедува корисни минерали и помага во обновување на клетките.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен балсам за после бричење
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Напиток од какао, ореви и јод
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Антиоксидативен пилинг за лице
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Согревающая ванна для ног Talasso
7.75€7.75 6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фиточај „Природна мобилност“
10.00€10.00 8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сапун за веѓи
8.50€8.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.