Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање утринско кафе

Освежување и енергија за цел ден

Код: 32621 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Замислете како седите во пријатно кафуле и уживате во аромата на одлично кафе… Тоа е толку богато, силно и свежо! Со гелот за туширање Виенско кафе од луксузната линија Хаинан Тао, секојдневно ќе доживувате ваква релаксација! Ќе ви даде инспирација и добро расположение во остатокот од денот.

Мирисот на кафе е неодолив. Во едно шише, ќе најдете мека пена, нежна нега на кожата и мирис што ќе ве расположи.
Направете го обичното туширање вистинско спа доживување.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за лице “ Vita Derm “
26.00€26.00 19.50€19.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ За мажи
35.40€35.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Путер за отстранување на шминка, тежина
21.50€21.50 17.20€17.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Амино-коктел маска за убавина на лице
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.