Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

јапонска крпа за тело

Чистење на телото според најдобрите јапонски традиции

Код: 980156 , Количина,1 парче
Повратни информации од клиент:
(1)

Јапонската крпа е направена од висококвалитетни влакна со користење на посебна техника за ткаење. Ефективно чисти, има ефект на пилинг и прави богата пена.
Оваа крпа ефективно го масажира телото, што ја подобрува циркулацијата и помага во борба против целулитот.

Практичен и компактен додаток за патување, не зазема многу простор во вашиот багаж.

Големина: 30 x 100 cm

Мочалка просто шикарная! Мягко массирует и быстро снимает усталость. Прям влюбилась в неё!!!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Полиестер
Полиестер

Хигиенски материјал кој не промовира репродукција на бактерии, полиестерот е познат по својата отпорност и леснотија. Поседува својства на брзо сушење.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Мочалка просто шикарная! Мягко массирует и быстро снимает усталость. Прям влюбилась в неё!!!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.