Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сол за стапала Лаванда

Сол за стапала Лаванда

Мекост и свежина на кожата на стапалата

Код: 41321 , Weight: 50 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Солена купка за стапала со растителни екстракти - ефикасни состојки кои овозможуваат ослободување од чувството на уморни и тешки стапала. Има освежувачки, антисептички и релаксирачки ефект.

АПЛИКАЦИЈА:

Растворете мал дел од солта во топла вода. Ставете ги стапалата во водата 15-20 минути.

понравилась! хорошо освежает, смягчает кожу стоп, ушла отечность


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Лаванда
Лаванда

Маслото од лаванда го исполнува просторот со смирувачки мирис. Вдишувајќи честички од есенцијални масла, повторно добиваме душевен мир и спокој

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

Мислења на клиентите (1)

Дарья Григорьева

понравилась! хорошо освежает, смягчает кожу стоп, ушла отечность

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.