Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем за раце од змиско сало

Интензивна регенерација на кожата

Код: 41102 , Volume: 80 ml
Повратни информации од клиент:
(1)

Ефикасно ја хидрира и храни, ја ублажува иритацијата, овозможува брзо поправка на оштетената кожа, ја измазнува, ги зајакнува нејзините одбранбени функции, додава мек и кадифеен допир. Наменет за секојдневна употреба.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го кремот на исчистената кожа на рацете.

Я пользовалась таким - прекрасно питает сухую кожу, морщинки на руках исчезают! Балдею от него!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Стеаринска киселина
Стеаринска киселина

Ја чисти, ја враќа липидната обвивка на кожата, ја подобрува еластичноста на кожата.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Змиска маст
Змиска маст

Има омекнувачки и антисептички ефекти врз кожата, ја храни, ја надополнува резервата на кожата со есенцијални масни киселини, ги стимулира регенеративните својства на кожата, ја ублажува сувоста и иритацијата.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Я пользовалась таким - прекрасно питает сухую кожу, морщинки на руках исчезают! Балдею от него!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.