Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

навлажнувачки крем за раце од овчо млеко

Мазност и еластичност на кожата

Код: 40105 , Volume: 80 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Ефикасно ја навлажнува, омекнува и измазнува кожата на вашите раце, обезбедувајќи ја нејзината еластичност и кадифеност. Кремот е дизајниран за секојдневна нега на кожата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го кремот на исчистената кожа на рацете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Стеаринска киселина
Стеаринска киселина

Ја чисти, ја враќа липидната обвивка на кожата, ја подобрува еластичноста на кожата.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Млечни протеини
Млечни протеини

Хидролизиран млечен протеин ја омекнува кожата, ја прави мазна и свиленкаста; ги забрзува процесите на регенерација.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за лице “ Vita Derm “
26.00€26.00 19.50€19.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ За мажи
35.40€35.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Путер за отстранување на шминка, тежина
21.50€21.50 17.20€17.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Амино-коктел маска за убавина на лице
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.