Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

“ProDental Junior” детска четка за заби

Детска благост. Ефективност и кај возрасните.

Код : 90153/01 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)
Боја:

Уникатните влакна на четката за заби овозможуваат нежно чистење на чувствителната глеѓ на млечните заби, како и непцата, на кои се акумулираат до 90% од сите орални бактерии. Главата на четката за заби се отстранува и се трансформира, менувајќи го аголот на наклон со цел да се олесни чистењето на долниот дел од задните заби. Ергономскиот облик на четката за заби овозможува нејзино удобно користење, како и правилно и безбедно фаќање.

АПЛИКАЦИЈА:

Четката за заби е предмет на замена во случај на деформација на филаменти. Времетраењето на употребата не смее да надмине 2-3 месеци.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.