Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Туш за очи

Туш за очи

Совршени линии од првиот обид!

Код: 80407 , Тежина:2 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Туш моливот за очи oвозможува лесно контролирање на дебелината на линиите со различен интензитет на притисок. Линијата нацртана брзо се суши, не остава траги на очниот капак, не се размачкува и трае во текот на целиот ден.

АПЛИКАЦИЈА:

Направете линија долж линијата за раст на трепките, во зависност од саканиот ефект.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Деликатен гел за чистење лице
11.60€11.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ 3D Лифтинг масажер за тело и лице
30.00€30.00 24.00€24.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.