Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Galaxy Volume  Маскара за очи

Galaxy Volume Маскара за очи

Маскара со 5D ефект на вашите очи!

Код: 80129 , Тежина:11.5 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Galaxy Volume 5D маскара функционира како пет производи:
1. волумен без тежина - дури и ако поставите два слоја на трепките тие ќе изгледаат беспрекорно;
2. идеална сепарација - четката со тврди влакненца не ги слепува трепките;
3.бидете сигурни дека заоблените трепки ќе останат до крајот на денот,
4. неверојатна должина ,
5. луксузен изглед, нежна грижа - вашите трепки ќе изгледаат прекрасно!

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја маскарата рамномерно на трепките и уживајте во беспрекорниот изглед во текот на целиот ден.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Анти-акни крем за лице
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище «Фукоидан», 30 капсул (для ЕС)
49.00€49.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Амино-коктел маска за убавина на лице
2.30€2.30
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.