Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Миризлива спа-нега!

Код: A260424002
Повратни информации од клиент:
(0)

Нежна и кадифена кожа, сончево расположение и неверојатна арома! Сето ова во козметиката со сочна арома од праска! Спа-технолошките производи интензивно ја навлажнуваат, омекнуваат кожата и ја прават еластична. Нивните нежни текстури и луксузни ароми ќе ви дадат и неверојатно спа-задоволство. Пилинг, сол, крем за раце – добијте го целиот сет Honey Peach по цена од два производи!

Услов
Купете хидратантен крем за раце + пилинг од праска – ПОДАРОК сол за тело од медена праска!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.