Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Ocean Riches: хидратација и еластичност

Код: A260424005
Повратни информации од клиент:
(0)

Козметиката на TianDe отвора океан на грижа за вашата кожа. Палетата Ocean Riches со морски еж е погодна за подмладување, ја враќа еластичноста и тонусот и ја регенерира кожата. Производите со лесна текстура и максимална ефикасност буквално се натопени во океанска вода! Доколку купите два производи за лице, третиот од истата серија ќе го добиете подарок!

Услов
Купете 2 производи: хијалуронски серум за лице + навлажнувачки прајмер за шминка – ПОДАРОК околуочен хијалуронски серум!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел Биокомлекс анти-акни за лице
17.71€17.71 12.40€12.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Путер за отстранување на шминка, тежина
21.50€21.50 17.20€17.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.