Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

FreshClick: свежа кожа и деликатна нега

Код: A260424023
Повратни информации од клиент:
(0)

Заштита, удобност и самодоверба - тоа е она што го добивате со производите од серијата “FreshClick” од TianDe! Палетата ги содржи сите најпотребни производи за целосна нега! Секој производ е комбинација од модерни технологии и вистинските природни состојки. Имате единствена можност да пробате неколку производи од серијата одеднаш! Кога купувате производи за женската благосостојба: Пробиотик гел за деликатна нега и секојдневни влошки со сребрени јони (ултра тенки), добивате подарок ефикасен козметички производ!

Услов
Купете пробиотик гел за деликатна нега + 2 пакувања секојдневни влошки со сребрени јони (ултра тенки) – ПОДАРОК серум и прајмер за лице!

1 + 2 = 4

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ PROFI Крпа за чистење “ 2 во 1 “
10.31€10.31 8.25€8.25
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.