Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сочни акценти

Код: A260424028
Повратни информации од клиент:
(0)

Додадете сочни акценти со декоративната козметика на TianDe! Сјајот за усни ќе даде неверојатен сјај, ќе обезбеди нега, омекнување и исхрана на вашите усни. Сапун за веѓи - ќе помогне да се создаде идеална форма, да се поправат влакната и да им се даде благ ефект на нијансирање. Идеалната основа за шминка ќе биде нашиот подарок - Дневен крем за лице Sensation! Направете неверојатна шминка и собирајте комплименти!

Услов
Купете 2 производи: сапун за веѓи + сјај за усни од лубеница – ПОДАРОК Sensation дневен крем за лице!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

ПРЕГЛЕДУВАЕ Сапун за веѓи
(0)
Не е достапно
1 пар.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел Биокомлекс анти-акни за лице
17.71€17.71 12.40€12.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Путер за отстранување на шминка, тежина
21.50€21.50 17.20€17.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.