Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

За свежина и нежност на телото

Код: A260424032
Повратни информации од клиент:
(0)

Дали вашата кожа е чувствителна? Потребен ви е посебен производ со посебна формула! Идеален производ би бил мицеларен сребрен гел за туширање! Ќе обезбеди нежно чистење без да ја нарушува природната влажност, ќе ја омекне кожата и ќе даде долготрајна свежина. За нежно чистење - најнежната „прегратка“ - СПА ракавица од TianDe! И после туширање, хидрирајте ја кожата со богат крем за тело со морски алги! Ќе го добиете како подарок за купување на два производи!

Услов
Купете 2 производи: мицеларен сребрен гел за туширање + СПА ракавица – ПОДАРОК богат крем за тело со морски алги!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Galaxy Volume Маскара за очи
20.60€20.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Океанска убавина
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице „Калинка“
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.87€19.87 14.90€14.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
(2)

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.