Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Детски шампон за коса и тело Baby Bambo

Детски шампон за коса и тело Baby Bambo

Детска козметика без копромиси!

Код: 20141 , 250 гр,
Повратни информации од клиент:
(0)

Универзален производ за деца. Деликатниот шампонски гел внимателно ја чисти косата, не предизвикува иритација и добро се измива. Составот вклучува комплекс на природни состојки, кои не дозволуваат заплеткување на косата,и овозможуваат лесно чешлање.

Благата формула е идеално погодна за детска кожа, и за целото тело. Ова е причината зошто гелот за коса и тело Baby Bambo може да се користи како гел за туширање, како и шампон.
Бидејќи составот вклучува екстракт од камилица, производот не само што штити, туку и ја смирува кожата.

Не содржи парабени или бои.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете и направете забавна пена, детското бањање ќе биде незаборавно.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Камилица
Камилица

Германската камилица ја прави косата дополнително мека, посилна и посјајна. Ја отстранува иритацијата на кожата, ја храни и има антиинфламаторно дејство. Германската камилица е незаменлива во грижата за чувствителната кожа.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем маска за подмладување на лице, врат и деколте
18.20€18.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со глечарска вода
3.50€3.50 2.80€2.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала чајно дрво,
1.80€1.80
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.