Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Машка долна облека со турмалин,

Машка долна облека со турмалин,

For the bell to ring!

Код : 30132/01 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)
Големина:

Турмалинот и магнетите влијаат на долниот дантиан одговорен за зачувување на сексуалната енергија, како и на меридијаните на бубрезите и на мочниот меур. Кога телото доаѓа во контакт со турмалинот и вградените магнети, магнетното поле се зголемува - како резултат на тоа, локалната циркулација на крвта се зајакнува, што помага ефикасно да се снабдува со кислород до клетките и да се подобрат метаболичките процеси.

АПЛИКАЦИЈА:

Препорачливо е да ја облечете долната облека навечер. Започнете од 10-15 минути на ден, постепено зголемувајќи го времетраењето на носењето на 8-10 часа (за цела ноќ).

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Турмалин
Турмалин

Турмалинот во прав е изведен од минерал кој има електромагнетно поле. Кога комуницирате со човечкото тело, турмалинот генерира микро струи кои го подобруваат метаболизмот во клетките и, следствено, способноста за детоксикација на телото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел Биокомлекс анти-акни за лице
17.71€17.71 12.40€12.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенератор за коса “ Златен ѓумбир “
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Путер за отстранување на шминка, тежина
21.50€21.50 17.20€17.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.