Top.Mail.Ru
На главную

Турмалински појас за колено

Слобода и удобност при секое движење!

Код: 30129 , Amount: 2 pcs
Повратни информации од клиент:
(0)

Корисни, не само за оние кои веќе доживеале непријатни болки во областа на зглобовите, туку и за сите кои се во добра физичка форма и секој ден се грижат за своето тело. Нивниот главен "чип" - турмалин! Ова е единствениот од сите минерали на земјата што имаат постојано магнетно поле.Кога користите производи со примена на турмалин, ќе се чувствувате пријатно, постепено зголемувајќи ја топлината, што ќе ви овозможи да се релаксирате и да ја вратите силата.
-подобрување на циркулација;
-намалување на напнатоста;

АПЛИКАЦИЈА:

Ставете влажна салфетка на коленото и фиксирајте ја влошката на врвот. Од 1-ви до 7-ми ден, користете ги влошките два пати на ден по 10 минути. Во отсуство на индивидуална нетолеранција на производот, времетраењето на секоја сесија може да се зголемува за 1 минута секој ден во текот на следните денови до 20 минути два пати на ден, а овој режим може да се одржува 3 месеци. По едномесечна пауза, можете да го повторите курсот, следејќи го истиот режим на изложеност.

Внимание! На местата на примена на производот може да се појави црвенило на кожата и чувство на печење. Ова е нормална реакција, која ќе помине 3-4 часа по симнувањето.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Турмалин
Турмалин

Турмалинот во прав е изведен од минерал кој има електромагнетно поле. Кога комуницирате со човечкото тело, турмалинот генерира микро струи кои го подобруваат метаболизмот во клетките и, следствено, способноста за детоксикација на телото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.