Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Чај од црн лист со чага

Чај од црн лист со чага

Додаток во исхрана

Код: 225435 , 20 filter-bags per 2 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Кинескиот чај помага во одржување на нормални ментални и физички способности. Предупредување: Не е погодно за деца и адолесценти. Не е погодно за бремени жени и доилки. Се пие еднаш дневно. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не се замена за разновидна исхрана. Се чува вон дофат на деца.

Состав од 1 кесичка: лист Camellia sinensis - 1600 mg, Inonotus obliguus Габа - 400 mg
Предупредување: Не е погодно за деца и адолесценти. Не е погоден за бремени жени и доилки. Можна нетолеранција на компонентите на производот. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не се замена за разновидна исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца.
Складирање: да се чува на температура од 0 до +25 °C и релативна влажност од 75 %.
Земја на потекло: Русија.
Увозник: SIA “ASTI Group”, 5 Zārdu Street, Riga, LV-1083, Latvia

АПЛИКАЦИЈА:

Исплакнете чаша (200 ml) со топла вода, ставете кесичка чај, додадете топла вода (85-95 °C) и варете 5-10 мин. Во готовиот пијалок можете да додадете мед или лимон.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за врат,
22.88€22.88 18.30€18.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.40€15.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито спреј за свеж здив со прополис
13.73€13.73 10.30€10.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем гел Fresh Click
15.50€15.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ регенерирачка маска за лице од морски еликсир
3.50€3.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Моливче за очи и веѓи (tone 1)
7.50€7.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.