Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Чај со корен од радиола

Food supplement

Код: 225436 , 20 filter-bags per 2 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Кинескиот чај помага во одржување на нормални ментални и физички способности. Розерутот помага во одржување на нормалната функција на циркулаторниот систем и придонесува за нормални ментални и когнитивни функции (меморија, концентрација, внимание, функции на говорот, когнитивна брзина и способност за разбирање информации).

Состав од 1 кесичка: лист Camellia sinensis - 1600 mg, корен од Rhodiola rosaea - 400 mg
Напомена: Не е погодно за деца и адолесценти. Не е погоден за бремени жени и доилки. Можна нетолеранција на компонентите на производот. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не се замена за разновидна исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца.
Складирање: да се чува на температура од 0 до +25 °C и релативна влажност од 75 %.
Земја на потекло: Русија.
Увозник: SIA “ASTI Group”, 5 Zārdu Street, Riga, LV-1083, Latvia

АПЛИКАЦИЈА:

Ставете во чаша (200 ml) топла вода, потоа ставете кесичка чај, додадете топла вода (85-95 °C) и варете 5-10 мин. Во готовиот пијалок можете да додадете мед или лимон.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен балсам за после бричење
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Напиток од какао, ореви и јод
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Антиоксидативен пилинг за лице
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Согревающая ванна для ног Talasso
7.75€7.75 6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фиточај „Природна мобилност“
10.00€10.00 8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сапун за веѓи
8.50€8.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.