Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Инстант пијалок со цикорија и борови ореви,

Додаток во исхрана

Код: 198812 , Bag 3 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Свежиот пијалок заснован на рецепт од Тајга е богатство на корисни материи од диви растенија: цикорија, сибирски кедров ореви, корен од марал и чага.
Овоj мокен напиток не содржи кофеин што значи дека добивате енергиjа и живост без да влиjаете на нервниот систем. Цикориjата е природен извор на инулин.
Овоj пиjалок е 100% природен напиток.
Ја нормализира работата на дигестивниот тракт, jа подобрува умствената и физичката сила.
Состав:
Цикориja е природна замена за кафе, не содржи кофеин, но содржи многу инулин. Го подобрува нашиот имунитет. Се препорачува на луге кои имаат вишок телесна тежина и диjабетис, висок крвен притисок и проблеми со кардио васкуларен систем. Втората многу важна компонента е габата Чага габа на бесмртноста.
Состав: прав од корени од цикорија, прав од сибирски кедрови ореви, екстракт од корен од марал 1:10, екстракт од чага 1:10,

Предупредувања: не се препорачува за деца. Не се препорачува за бремени жени или доилки. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатокот во исхраната не ја заменува хранливата и урамнотежена исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца.

АПЛИКАЦИЈА:

1 кесичка (3 g) се прелива со 200 – 220 ml (чаша) врела вода и се меша.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое Филм маска за лице
7.88€7.88 6.30€6.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за стапала од масло од сусам и пеперминт
3.70€3.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Согревающая ванна для ног Talasso
7.75€7.75 6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Премиум серум за густина и раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за тело "Течен фластер"
14.60€14.60
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.