Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Супа од домати и кокос

Зачинета супа на вашето мени

Код: 195465 , Тежина: 28 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Супата од домати со кокос содржи само 78 калории, 100% е природна и здрава.

Супата содржи природни пребиотици и влакна, кои благотворно делуваат на цревната микрофлора, го одржуваат телото витко и кожата свежа. Производот не содржи транс масни киселини, конзерванси, бои и глутен.

Супата е идеална за ручек или вечера, но и како ужина. Лесните торби можете лесно да ги земете на патување, службено патување или други патувања. Не е неопходно да се готви: само прелијте ја супата со вода и таа е готова.

АПЛИКАЦИЈА:

„Содржината на една ќесичка потопете ја со 150 мл врела вода, измешајте темелно. По 2-3 минути производот е подготвен за употреба. Откако ќе се отвори, користете веднаш. "

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.