Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Циклусни ноќни дамски влошки нефритова свежина

Женско здравје.Пријатно спиење дури и во специјалните ноќи.

Код: 61913 , 10 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Нефритова Свежина, ноќните дамски циклусни влошки, содржат: 6 заштитни слоеви. Додадовме дополнителен слој на целулоза за да ја подобриме апсорпцијата и сигурноста;цслој што апсорбира 20% повеќе гел а тоа значи дека апсорпционата брзина сега е уште поголема!
Важно: го употребуваме истиот абсорбент во новите санитарни влошки како кај бебешките пелени;
- Бројот на заштитни бариери кои го блокираат протекувањето се зголемени два пати - сега има 10; дава чувство на удобност и свежина.

Овие циклусни влошки можат да се користат и во текот на денот.

АПЛИКАЦИЈА:

Наменети за циклусен период.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Каранфилче
Каранфилче

Каранфилчето има антиинфламаторно, антифунгално и антисептичко дејство, помага да се нормализира менструалниот период. Има тонирана арома и се нарекува афродизијак.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт е силен антиоксиданс со антибактериски својства, кој дава чувство на свежина и помага да се ублажи болката со неговиот смирувачки ефект.

Зелен чај
Зелен чај

Екстрактот од зелен чај има антибактериско и антиинфламаторно дејство и го ублажува чешањето и иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИMySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.