Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Секојдневни влошки нефритова свежина со билки

Женско здравје: дневна заштита

Код: 61914 , 20 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Секојдневните влошки "Нефритова свежина" се прилепуваат совршено кон долната облека. Влошките не се само средство за лична хигиена, туку облога од билки кои се грижат за жената секој ден.
Уживајте во активниот живот секој ден!
Даваат чувство на чистота, свежина и удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

Препорачани за секојдневна употреба

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт е силен антиоксиданс со антибактериски својства, кој дава чувство на свежина и помага да се ублажи болката со неговиот смирувачки ефект.

Каранфилче
Каранфилче

Каранфилчето има антиинфламаторно, антифунгално и антисептичко дејство, помага да се нормализира менструалниот период. Има тонирана арома и се нарекува афродизијак.

Зелен чај
Зелен чај

Екстрактот од зелен чај има антибактериско и антиинфламаторно дејство и го ублажува чешањето и иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.