Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шпатула алпикатор,

Мини гаџет за максимална удобност

Код: 90186 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Крем шпатула е гаџет за убавина што ја прави секојдневната процедура за третман на лице поудобна и побезбедна. Кога се користи, кремот и другите козметички производи се чуваат подолго, бидејќи ризикот од навлегување бактерии во нив е минимизиран. Во спротивно, тоа може да резултира со скратување на рокот на траење на козметиката. Изработени од висококвалитетна пластика.

АПЛИКАЦИЈА:

По употреба, исчистете ја шпатулата од остатоците од кремот со детергент и избришете ја на суво.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален лосион за лице
12.90€12.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50 17.15€17.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.