Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Make-up Четка 3-во-1,

Мултифункционална четка за шминкање

Код: 90194 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Сунѓер за подлога за тонирање, голема четка за пудра и мала четка за кармин и веѓи - за совршена шминка, потребни ви се десетина четки со различна големина или - една четка „3in1“ од TianDe.

Во едно практично и стилско пакување, ќе најдете 3 четки:
- голема четка - за нанесување и мачкање пудра и руменило
- четка во форма на сунѓер за нанесување тонска основа или прајмер
- мала четка со заострени влакна за нанесување кармин и сјај за усни или, на пример, сенки за очи и молив за очи.

Овој удобен козметички гаџет е погоден за патување. Се вклопува дури и во чанта за спојување и секогаш ќе биде помошник за вашето совршенство.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.