Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Торба за шминки (Olive)

Стилски помошник за вашето совршенство

Код: 90191/02 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Стилската и практична козметичка чанта со рафинирана маслинеста боја е совршена за да ја нагласи вашата индивидуалност.

Погоден е за чување декоративна козметика и производи за нега. Сакаш ли да патуваш? Совршено! Оптималната големина на козметичката кеса ви овозможува да ги земете најважните предмети со себе - козметички сет и основна декоративна козметика. Лесно патувајте!

Изработен е од цврст материјал кој има долг работен век и не го губи изгледот.

Големина на козметичка кеса: 10 х 17 х 9 см.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое Филм маска за лице
7.88€7.88 6.30€6.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за стапала од масло од сусам и пеперминт
3.70€3.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Согревающая ванна для ног Talasso
7.75€7.75 6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Премиум серум за густина и раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за тело "Течен фластер"
14.60€14.60
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.