Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “

Мат кожа со само еден допир

Код: 180207 , Количина ,100 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

100 парчиња
Дали имате сјајна кожа?
Нежно можете да се ослободите од масниот сјај со еден потег!

Нежните марамчиња за лице со роза веднаш ги отстрануваат сјајот, нечистотијата и бактериите од површината на кожата (вклучително и бактерии кои можат да растат кога се носи респираторна заштитна опрема). Тие помагаат да ја освежите вашата шминка, каде и да сте.
Марамиците за матирање се направени од природна целулоза со додаток на нежен екстракт од роза. Без прашок!

АПЛИКАЦИЈА:

Ставете ја марамицата на површината од лицето, потоа отстранете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Роза
Роза

Розите ја подобруваат состојбата на буквално секој тип кожа. Екстрактот од роза има антимикробно дејство, спречува иритација на кожата, ја омекнува кожата и ја прави помазна и затегната.

Целулоза
Целулоза

Тоа е природен абсорбент направен од дрво. Веднаш ги апсорбира секретите на кожата, маснотиите, потта, прашината и вишокот шминка.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален лосион за лице
12.90€12.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50 17.15€17.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.