Top.Mail.Ru
На главную

Vibromassager за очи

„Паметен“ гаџет за вашата визија!

Код: 90178 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Одличната визија е највредниот подарок на природата, кој, за жал, го земаме и не толку сериозно.Во денешниот свет има премногу фактори кои можат негативно да влијаат на здравјето на очите: ТВ, компјутер, постојан стрес, зафатен ритам на живот, лоша екологија... Резултатот е замор и напрегање на очите, проблеми со видот, рано венење на кожата на очните капаци.

Вибромасажерот за очи од TianDe е модерен уред кој ќе ви помогне да го погледнете светот на нов начин! Во срцето на неговото делување е техниката на источна акупресура на исцелување - масажа со влијание на одредени биоактивни точки. Масажерот за вибрации обезбедува три типа на масажа (пневматска, вибрациона и инфрацрвена (термална)) и има функција за аудио терапија.

Овој гаџет се грижи за здравјето на очите:
- помага во ублажување на замор и стрес;
- придонесува за поддршка на видот;
- Дава целосна релаксација и здрав сон.

Со опуштање на мускулите, вибромасажерот се грижи за убавината и младоста:
- помага да се спречат промените поврзани со возраста на кожата околу очите;
- го подобрува тонот и еластичноста на кожата, ги намалува вреќичките под очите;
- промовира корекција на брчките.

Кому му е потребен овој уред? Оние кои доживуваат продолжен визуелен стрес, поминуваат многу време на компјутер, возат, работат напорно и лошо заспиваат. Сите! На крајот на краиштата, подобро е да ги спречите проблемите отколку да се справите со нив подоцна.

Подарете си моменти на релаксација по напорниот ден, оставете ги вашите очи целосно да се одморат!

АПЛИКАЦИЈА:

Користете го масажерот 1-2 пати на ден 10-15 минути.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.