Top.Mail.Ru
На главную

3D Лифтинг масажер за тело и лице

Скулптор за убавина и хармонија

Код: 90187 , Количина: 1пар.
Повратни информации од клиент:
(0)

Масажа во домашни услови и одлична алтернатива како замена за третманите од салоните.
Користејќи го само 10-15 минути на ден, ќе добиете одличен резултат:
забележителен лифтинг на лицето и цврсто тело.
Масажерот ќе ви биде од голема помош при затегнување на лицето.
Неговата редовна употреба ќе помогне:
- да го затегнете обликот на лицето
- ја враќа свежината и еластичноста на кожата
- зголемување на мускулната флексибилност
- намалување на брчките
Масажерот ефикасно делува на обликувањето на телото. Тоа придонесува за:
- намалување на стрии и целулит

Сакате да го подобрите ефектот? Масажерот користете го во комбинација со маски, креми или антицелулитни производи TianDe.

АПЛИКАЦИЈА:

Времетраењето на масажата е 10-15 минути. Масирајте го лицето и телото со нежни движења. Масажата треба да се прекине доколку почувствувате болка или црвенило.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.