Top.Mail.Ru
На главную

Ролер масажер за лице

Прибор для фейсбилдинга

Код: 90151 , 1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)

Масажерот ја измазнува и ја затегнува кожата на лицето, го спречува формирањето на „втората брада“. Ги доведува мускулите до тонусот со што ја активира циркулацијата на кожата и ја подобрува бојата на лицето.

Само 7 - 10 минути масажа на ден дава јасен ефект после 3 до 4 недели.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го посакуваниот крем на лице и правете масажа со ролерот додека не се апсорбира кремот.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.