Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Течност за миење на садови "Sapindus Fruit"

Здравје на сребрен послужавник!

Код: 144313 , количина: 500 ml
Повратни информации од клиент:
(2)

Детергент за миење садови. Ефикасно ги мие садовите, ги раствора и отстранува маснотиите и нечистотијата. Не се предизвикуваат негативни ефекти врз кожата на рацете. Производот е ефикасен дури и во ладна вода.

Содржи: ≥ 15 % <30 % нејонски сурфактанти, парфем, феноксиетанол, лимонен. Содржи Лимонен, може да предизвика алергиска реакција.
Складирање: Да се ​​чува на собна температура, подалеку од директна сончева светлина. Не чувајте заедно со прехранбени производи. Да се ​​чува подалеку од дофат на деца.
Присуството на талог и мала промена на бојата на производот не е дефект.
Производител: Yancheng Sanfu Cosmetics Co., Ltd, Jianyang Industrial zone, Jianhu County, Yancheng City, Jiangsu Province, Кина.
Увозник: ASTI Group Ltd, 5 Zardu Street, Riga, LV-1083, Latvia, +37127030599, www.tiande.eu

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете 1-2 капки на влажен сунѓер, тријте ги садовите, а потоа исплакнете со вода, или 1 лажичка од производот разредете во 5L вода, измијте ги садовите, а потоа исплакнете ги под млаз вода. Исплакнете ги рацете под млаз вода. Погоден за миење на сите видови садови.

из одной бутылки делаю минимум 5! очень концентрированное средство! посуда "скрипит". мою и фрукты, и овощи!


Не е достапно

КУПИ

Мислења на клиентите (2)

Дарья Григорьева

из одной бутылки делаю минимум 5! очень концентрированное средство! посуда "скрипит". мою и фрукты, и овощи!

Евалуација
Ксения Лунгу

незаменим, если дома маленький ребенок. делю на 3 части и развожу концентрат с водой. подходит для посудомоечной машинки

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (2)
(0)
(0)
(0)
(0)
(2)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем маска за подмладување на лице, врат и деколте
18.20€18.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со глечарска вода
3.50€3.50 2.80€2.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала чајно дрво,
1.80€1.80
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.