Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Експресна крпа за чистење стакло

Чистота со еден допир

Код: 980193 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Барате каков било начин да ги отстраните дамките од површините. Со оваа крпа EXPRESS за стакло, повеќе нема да губите време, нерви или енергија. Вашите површини ќе бидат совршено чисти, дури и без употреба на специјални детергенти.

Прозорци, кристали, огледала, витраж, ветробран, плочки - специјалното ткаење на бришачот обезбедува совршено сјајна површина и не остава влага на неа.

Со таков помошник, чистењето ќе биде побрзо, поекономично и поеколошко.

АПЛИКАЦИЈА:

Потопете ја вовода, исцедете ја и искористете ја за да ја отстраните нечистотијата од стаклените површини.Не ја пеглајте и не ја сушете на радијатор.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Микрофибер
Микрофибер

Ја апсорбира нечистотијата и сигурно ја задржува. Микрофибер е едно од најтенките влакна во светот. Тоа е двослојно полимерно влакно со внатрешен слој кој се состои од полиамид и внатрешен полиестер.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.