Top.Mail.Ru
На главную

Крпа за миење садови

Садови без хемикалии-здрава храна

Код: 980199 , Количина,1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)

Двострана крпа за садови ќе и го олесни животот на секоја домаќинка.

- Меката страна лесно ја отстранува маснотијата, дури и во ладна вода и без употреба на детергенти.
- Другата страна со абразивна површина ја отстранува тврдоглавата нечистотија од садовите и ви помага да се справите со згорени и заглавени остатоци од храна.

Овој модерен производ изработен од супер микрофибер е идеален за миење и полирање садови, како и за отстранување на нечистотија од кујнски апарати и разни површини.
Кога е сува, крпата е во состојба совршено да ги полира сите стаклени површини и производи.

Благодарение на специјалната ткаенина, крпата е ефикасна дури и без средства за чистење.
Супер микрофиберот има својства на отстранување на нечистотии и маснотии, давајќи и на ткаенината цврстина и отпорност од абење.
Благодарение на нејзината големина од 20 х 17 см, миењето садови ќе биде удобно и лесно.

АПЛИКАЦИЈА:

Погоден за садови и кујнски површини. Не користете ја абразивна страна на површини склони кон гребење.
Не пеглајте, не сушете ја на директна топлина.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Микрофибер
Микрофибер

Ја апсорбира нечистотијата и сигурно ја задржува. Микрофибер е едно од најтенките влакна во светот. Тоа е двослојно полимерно влакно со внатрешен слој кој се состои од полиамид и внатрешен полиестер.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.