Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

PROFI Крпа за чистење

Модерен пристап за чистење

Код: 980192 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Крпата за сеопфатно чистење од линијата на производи Master Class е вистински професионалец кој ви помага да ги исчистите дури и најтврдокорните површини.
- сјајни и пластични површини, стакло, плочки и ламинат;
- тапациран мебел, производи од кожа и површини со велур;
- производи од не'рѓосувачки челик (го обновува оригиналниот сјај).
Го штити вашиот дом од нечистотија, прашина, дамки и остатоци од влага без да ја оштети површината.
Можете дури да ја користите за чистење на вашиот автомобил.
Крпатаза бришење PRO има специјална ткаенина. Таа е ефикасна дури и без употреба на специјални детергенти со тоа и ни го зголемува семејниот буџет. Чистењето станува се повеќе еколошки.

АПЛИКАЦИЈА:

Може да се користи и сува и влажна. Доколку е потребно, користете детергент.
Не ја пеглајте, немојте да ја сушите на радијатор

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.