Top.Mail.Ru
На главную

PROFI Крпа за чистење “ 2 во 1 “

Чисто и сјајно домаќинство без работа и дамки

Код: 980188 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(1)

Универзалната двострана крпа ќе ви помогне да ги извршите домашните работи брзо и ефикасно.
-микрофибер мека страна - за чистење на која било површина од нечистотија, прашина и маснотии.
-чистач со тврди, но еластични ребра – за чисти површини во домот.
Крпата ќе ви помогне при чистење и во кујната, и во дневната соба и бањата.
Специјално ткаени ткаенини:
-апсорбира нечистотија и влага;
-не остава дамки;
-долг работен век.
Ткаенината е ефикасна дури и без употреба на тврди хемикалии, доколку е потребно, можете да користите мек детергент (природен сапун).

АПЛИКАЦИЈА:

За чистење на која било површина од нечистотија, прашина, маснотии, итн, избришете ја со меката страна на крпата. Користете детергент доколку е потребно.
Измијте ја одделно од другите ткаенини. Не ја пеглајте, немојте да ја сушите на радијаторите.

Отличная салфетка стала моей помощницей в уборке! Не оставляет разводов, протираю и мою с ее помощью ванну, плитку в ванной, дверцы холодильника, протираю мягкой стороной монитор ноутбука. С этой салфеткой уборка превращается в удовольствие. Рекомендую!


Не е достапно

КУПИ

Мислења на клиентите (1)

ЛЕВИНСКАЯ ЛАРИСА ЮРЬЕВНА

Отличная салфетка стала моей помощницей в уборке! Не оставляет разводов, протираю и мою с ее помощью ванну, плитку в ванной, дверцы холодильника, протираю мягкой стороной монитор ноутбука. С этой салфеткой уборка превращается в удовольствие. Рекомендую!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.51€38.51 25.03€25.03
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито-чај Taiga Vision, 42 g
11.40€11.40 9.69€9.69
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.