Top.Mail.Ru
На главную

За чистење на оптика и екран

Веднаш чистење на најтешките површини

Код: 98898 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Очила, паметни телефони и таблети, лаптопи, камери... денес веќе не можеме да замислиме ден без овие важни гаџети, а повеќето од нас ги знаат и проблемите поврзани со грижата за овие уреди: отпечатоци од прсти на леќите и сензорите на вашите уред, прашина на екраните и мониторите и дамки што ги оставаат влажните марамчиња.

На сите овие гаџети им е потребна посебна нежна грижа која не остава гребнатини, дамки или влакна зад себе. Марамчето за оптика и екрани е специјално дизајнирано за овие деликатни површини.

Марамчето е направено од микрофибер од велур, кој својата задача ја постигнува со стопроцентна успешност и веднаш ја отстранува секоја нечистотија. Специјалниот ткаење без влакна на ткаенината не остава траги зад себе.

Големина 14,5 x 17,5 cm.

АПЛИКАЦИЈА:

Користете сува крпа. Не пеглајте, не сушете на радијатор.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Микрофибер
Микрофибер

Ја апсорбира нечистотијата и сигурно ја задржува. Микрофибер е едно од најтенките влакна во светот. Тоа е двослојно полимерно влакно со внатрешен слој кој се состои од полиамид и внатрешен полиестер.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.