Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Интензивен лифтинг крем,Collagen Active

Видлив ефект на подмладување

Код: 12703 , Тежина: 50 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Еднаков и сјаен тен, интензивен лифтинг и 100% заштита- што повеќе можеме да побараме од еден производ за лице?
Интензивниот крем за лице за кратко време ќе стане вашиот најверен пријател,тој се бори со брчките и ја враќа виталноста на вашата кожа. Моќната формула на производот ги елиминира отпечатоците што ги оставаат времето и стресот на вашето лице, потхранува длабински и заштитува.
Интензивниот крем го отстранува заморот од вашето лице, ги ослободува клетките од напнатост и го поттикнува нивното обновување.
Активни состојки:
Нискомолекуларен хидролизиран колаген-ги обновува клетките и ја подобрува еластичноста.
Алое Вера-се грижи за проблематичната кожа,ефикасно го спречува појавувањето на акните и го обезбедува вистинското ниво на хидратација.
Хијалуронска киселина-обезбедува и одржува оптимално ниво на влага во клетките.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина на исчистено лице и врат, избегнувајќи го пределот околу очите. Препорачуваме кремата да ја комбинирате со останатите производи од истата серијата.

Очень приятная консистенция, уже через 2 недели овал лица заметно подтянулся))) Я довольна результатом!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Хијалуронска киселина
Хијалуронска киселина

Ја навлажнува кожата, формира заштитен слој, спречува појава на дехидрирана кожа. Има лифтинг ефект и ја подобрува еластичноста на кожата.

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Очень приятная консистенция, уже через 2 недели овал лица заметно подтянулся))) Я довольна результатом!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.