Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем за лице против брчки “ Змиски Фактор “

Бесконечна регенерација

Код: 15103 , Тежина: 55 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Нежен крем за Вашата кожа за заштита во текот на целиот ден. Ја елиминира сувоста, ја враќа еластичноста, а со тоа ја спречува појавата на брчките и намалување на веќе постоечките брчки и ја намалува возрасната пигментација на кожата. Производот е дел од серијата Snake Factor посветена на интензивна корекција на промените кај зрела кожа.
Производите од оваа серија содржат змиско масло Мамуши кое има неверојатно дејство за брза регенерација.

АПЛИКАЦИЈА:

По рутинското чистење, нанесете мала количина крем на лицето и вратот. Масирајте со нежни кружни движења. Избегнувајте ја областа околу очите.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Хијалуронска киселина
Хијалуронска киселина

Ја навлажнува кожата, формира заштитен слој, спречува појава на дехидрирана кожа. Има лифтинг ефект и ја подобрува еластичноста на кожата.

Аденозин
Аденозин

Ја штити кожата од стареење и делува како антиоксиданс. Има антиинфламаторно дејство и го намалува црвенилото на кожата. Ги стимулира метаболните процеси во клетките на кожата и ја промовира синтезата на колаген. Ја зголемува содржината на еластин во кожата и ја изедначува нејзината површина.

Змиско масло од Мамуши
Змиско масло од Мамуши

Тој е извор на омега-3 полинезаситени масни киселини, кои помагаат во формирање на нови клетки и е важна компонента на нивните мембрани.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.