Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Нано коректор за лице “ Лифтин ефект “

Нано коректор за лице “ Лифтин ефект “

Обнова на убавината на кожата

Код: 12201 , 3 g / 7 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Употребата на нано коректорот ја елиминира потребата од оперативен лифтинг на лицето и колагенски инекции. Ги заситува долните слоеви на дермисот со колаген, го активира создавањето на сопствен колаген и ја враќа еластичноста на кожата. Висока концентрација од 100% природни состојки, обезбедува потхранување, интензивно хидратантно и активното обновување. Подмладувачкиот резултат е очигледен само за седум дена: еластична кожа и значително стеснети контури на лицето! Нано коректорот ја хидратира, тонизира, негува и ја регенерира кожата.

АПЛИКАЦИЈА:

1. Со пумпата за дозирање истурете на дланките неколку капки од серумот и нанесете со тапкање на посакуваното место.
2. Истурете мала количина на прстите од правта во второто шишенце и натапкајте вез серумот.
3. За уште подобар ефект нанесете повторно од серумот.
Нанесувајте на чиста кожа еднаш дневно ( 2 часа пред спиење ). Кога го користите Нано коректорот, воздржете се од постојан пилинг на кожата.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Collagen
Collagen

Колагенот ја подобрува еластичноста на кожата, го олеснува измазнувањето на брчките, ја прави мека и мазна, одржува оптимално ниво на влага.

Бета глукан
Бета глукан

Ги стимулира природните процеси на обновување на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.