Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за лице за моделирање на контурите на лицето

Корекција на контурите на лицето

Код: 12707 , Тежина:150 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Гел лифтинг, ја прави кожата поцврста и поотпорна од надворешни влијанија. Ги забавува процесите на стареење на кожата, помага во намалување на длабочината на брчките и ги подобрува контурите на лицето.
Производите од серијата Колаген Актив содржат хидролизиран колаген кој ги враќа протеинските влакна и ја продолжува младоста на вашата кожа.
Производите од серијата Колаген Актив се препорачуваат за употреба почнувајќи од 35 години.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина крем на чисто лице и врат со внимателни кружни движења. Не ставајте на пределот околу очите. Се препорачува да се користи во комбинација со кристални колагенски маски. За секојдневна употреба.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

Кофеин
Кофеин

Ги активира метаболните процеси во кожата, ги елиминира блокадите и го олеснува отстранувањето на вишокот течност од ткивото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Бодрящий напиток «Фитозарядка»
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.