Top.Mail.Ru
На главную

Хранлив крем за лице против брчки,

Совршен изглед без сјаен изглед

Код: 12115 , Weight: 50 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Содржи екстракти од тибетски билки. Нежно ја чисти, освежува и тонизира вашата кожа, нормализирајќи ја нејзината pH рамнотежа. Додава мекост и кадифеен допир на кожата. Ја оптимизира понатамошната нега на кожата.

Благодарение на неговата лесна текстура без масло, лосионот брзо се апсорбира, омекнувајќи ја кожата и оставајќи ја пријатно и свежо мирисна.

Се препорачува за употреба после 35 години.

АПЛИКАЦИЈА:

Once you have washed your face, apply a small amount of the lotion to your face and neck skin, using a cotton pad.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

Шафран
Шафран

Экстракт шафрана питает кожу, предупреждает ее увядание.

Кинески кордицепс
Кинески кордицепс

Екстрактот од Cordyceps sinensis е извор на моќни антиоксиданси кои ги штитат клетките од уништување и го спречуваат предвременото стареење. Ја навлажнува и омекнува кожата, подобрувајќи го нејзиниот целокупен изглед.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.